Інтернет-магазин "Фабрика чесних цін" Інтернет-магазин "Фабрика чесних цін"
Проект

Інтернет-магазин "Фабрика чесних цін"

ABOUT PROJECT
Завдання

Розробити інтернет-магазин для компанії "Фабрика чесних цін", який займається реалізацією одягу та товарів для дому. Основним завданням проекту була реалізація зручного і інтуїтивно зрозумілого процесу вибору товарів, а також оформлення замовлень в режимі онлайн.

Implementation
Головна сторінка

Головна сторінка інтернет-магазину зустрічає потенційних клієнтів наочним переліком категорій, який зручно представляє всі основні види товарів, що реалізуються. Такий підхід дозволяє моментально залучити покупця в процес вибору одягу або товарів для будинку, що прискорює пошук і замовлення товарів, а також позитивно позначається на конверсії проекту в цілому.

Каталог

Каталог реалізований з великими превью товарів для забезпечення зручного перегляду всіх позицій без необхідності відкривати карту товару. Для прискорення пошуку покупцям пропонується гнучка фільтрація пропозицій для більш зручного підбору одягу або товарів для будинку.

Картка товару

Картка товару реалізована з великими фото пропонованої позиції, доступними варіантами кольору, а також можливістю вибору розміру. Такий набір функцій дозволяє в межах однієї сторінки подивитися один товар в декількох кольорах, що скорочує час на пошук в середньому до 50% і покращує конверсійні показники проекту. Доступно два варіанти покупки - шляхом додавання в корзину і замовлення товару в 1 клік для швидкого оформлення.

Програма лояльності

Реалізували систему програми лояльності для клієнтів інтернет-магазину "Фабрика Чесних Цін". Залежно від загальної суми всіх покупок, клієнту пропонується знижка до 10% на наступні замовлення. Модуль на сайті відстежує суму покупок кожного авторизованого клієнта. Покупець в особистому кабінеті може побачити на яку суму потрібно зробити покупок, щоб отримати знижку.

OVERVIEW
Короткий огляд проекту

Виконаний проект повністю вирішує поставленє клієнтом завдання і коректно працює на будь-якому типі пристроїв. Перегляньте рівень адаптивності сайту або перейдіть до перегляду повноцінної версії по посиланню нижче.

Хочу схожий проект Дивитися проект
Desktop
Tablet
Phone
Get in touch
Є ідея для проекту?
Напишіть нам
Если у вас есть идея для собственного проекта и вы хотите реализовать ее с нами, оставьте заявку и мы свяжемся с вами для обсуждения деталей.
Поля з * є обов'язковими для заповнення
Ми отримали вашу заявку
Давайте обговорювати
Поля з * є обов'язковими для заповнення
Відправляючи заявку ви погоджуєтеся з політикою обробки персональних даних.
або
Ви також можете написати нам у месенджери:
Замовити проект
Поля з * є обов'язковими для заповнення
або
Ви також можете написати нам у месенджери:
Перезвоните мне
Поля з * є обов'язковими для заповнення
або
Ви також можете написати нам у месенджери: