Онлайн галерея современного искусства (Los Angeles) Онлайн галерея современного искусства (Los Angeles)
Проект

Онлайн галерея современного искусства (Los Angeles)

Види робіт
ABOUT PROJECT
Завдання

Розробити онлайн галерею сучасного мистецтва для клієнта з Лос-Анджелеса, де художники можуть продавати справжні арт-роботи з можливістю організації виставок. Відвідувачі проекту повинні мати можливість ознайомитися з картинами в наявності, оформити замовлення на позиції, що сподобалися, а також дізнатися більше про авторів галереї.

Implementation
Головна сторінка

Головна сторінка проекту зустрічає користувачів переліком топ-робіт онлайн-галереї. Відвідувач має можливість ознайомитись з картинами, за необхідності розглянути роботу детальніше, перейшовши на відповідну сторінку. Використовуючи навігацію у шапці сайту, потенційний покупець може швидко переміщатися між сторінками сайту.

Популярні роботи

Блок популярних робіт на головній сторінці проекту надає потенційним покупцям можливість швидко поринути у світ трендів сучасного мистецтва та дослідити нові напрямки від різних художників. Окрім картин, увага відвідувача звертається на поточні виставки, які відбуваються в даний момент, а також на добірку популярних художників.

Онлайн виставка

Власник галереї може в будь-який час організовувати виставки на сайті. Кожна виставка формується із набору картин одного або кількох авторів. Для події можна встановити дату проведення, тематику та формат проведення. Інструмент має як маркетинговий, так і розважальний характер для потенційних покупців картин.

Оформлення замовлення

Оформлення замовлення розроблено з урахуванням географії цільової аудиторії проекту та вимагає мінімальний набір даних для підтвердження покупки. На цьому етапі покупець може відрегулювати кількість картин або видалити якісь позиції із загального списку.

OVERVIEW
Короткий огляд проекту

Виконаний проект повністю вирішує поставлену клієнтом завдання і коректно працює на будь-якому типі пристроїв. Перегляньте рівень адаптивності сайту або перейдіть до перегляду повноцінної версії по посиланню нижче.

Хочу схожий проект Дивитися проект
Desktop
Phone
Get in touch
Є ідея для проекту?
Напишіть нам
Если у вас есть идея для собственного проекта и вы хотите реализовать ее с нами, оставьте заявку и мы свяжемся с вами для обсуждения деталей.
Поля з * є обов'язковими для заповнення
Ми отримали вашу заявку
Давайте обговорювати
Поля з * є обов'язковими для заповнення
Відправляючи заявку ви погоджуєтеся з політикою обробки персональних даних.
або
Ви також можете написати нам у месенджери:
Замовити проект
Поля з * є обов'язковими для заповнення
або
Ви також можете написати нам у месенджери:
Перезвоните мне
Поля з * є обов'язковими для заповнення
або
Ви також можете написати нам у месенджери: