Корпоративний сайт для компанії LunaPack Корпоративний сайт для компанії LunaPack
Проект

Корпоративний сайт для компанії LunaPack

Види робіт
Дизайн, створення корпоративного сайту, просування
ABOUT PROJECT
Завдання проекту

Розробити корпоративний сайт для компанії LunaPack, яка займається виробництвом картонної упаковки для постійних і нових клієнтів. Основним завданням проекту була ефектна подача різновидів продукції, що виготовляється, а також реалізація інформаційної архітектури сайту для залучення заявок від потенційних клієнтів до співпраці.

Implementation
Головна сторінка

Головна сторінка проекту реалізована таким чином, щоб дати відвідувачам тезове уявлення про продукції, що виготовляється, про те як працює компанія і як здійснюється виробництво виробів. Такий підхід дозволяє за мінімум часу дати потенційним клієнтам всю необхідну інформацію, яка сприятиме прийняттю позитивного рішення про замовлення продукції.

Каталог продукції

Для більш детального ознайомлення з продукцією LunaPack реалізований зручний і функціональний каталог, в якому представлені категорії виробів за призначенням. Для кожного виду продукції реалізовані окремі сторінки, на яких надана інформація про сферу застосування упаковки, способах і технологіях її виготовлення з можливістю відправки заявки для її замовлення.

Інформація про технології

Кожна різновид упаковки виготовляється із застосуванням безлічі різних технологій, про які потенційні покупці можуть не знати. Для цього були реалізовані текстові сторінки з описом кожної застосовуваної LunaPack технологією, де детально описується процес її здійснення у виробництві тієї чи іншої пакувальної продукції.

OVERVIEW
Короткий огляд проекту

Виконаний проект повністю вирішує поставлену клієнтом завдання і коректно працює на будь-якому типі пристроїв. Перегляньте рівень адаптивності сайту або перейдіть до перегляду повноцінної версії по посиланню нижче..

Хочу схожий проект Дивитися проект
Desktop
Tablet
Phone
Get in touch
Є ідея для проекту?
Напишіть нам
Если у вас есть идея для собственного проекта и вы хотите реализовать ее с нами, оставьте заявку и мы свяжемся с вами для обсуждения деталей.
Поля з * є обов'язковими для заповнення
Ми отримали вашу заявку
Давайте обговорювати
Поля з * є обов'язковими для заповнення
Відправляючи заявку ви погоджуєтеся з політикою обробки персональних даних.
або
Ви також можете написати нам у месенджери:
Замовити проект
Поля з * є обов'язковими для заповнення
або
Ви також можете написати нам у месенджери:
Перезвоните мне
Поля з * є обов'язковими для заповнення
або
Ви також можете написати нам у месенджери: