Корпоративний сайт для компанії Neolit Logistics Корпоративний сайт для компанії Neolit Logistics
Проект

Корпоративний сайт для компанії Neolit Logistics

Види робіт
ABOUT PROJECT
Завдання

Розробити корпоративний сайт для компанії Neolit Logistics, яка займається логістикою. Основним завданням при реалізації проекту була презентація всього спектра послуг, які надає компанія, портфоліо виконаних робіт, а також інформаційний супровід для потенційних клієнтів про замовлення послуг Neolit Logistics.

Implementation
Головна сторінка

Головна сторінка проекту інформує відвідувачів про переваги роботи з компанією, а також у рамках першого екрану до зони видимості потрапляють послуги, які надає компанія та підштовхує до того, щоб потенційний клієнт проскролив сторінку та ознайомився з ними детальніше. Для постійних клієнтів є можливість відстежити вантаж.

Послуги компанії

Послуги компанії реалізовані у вигляді інтерактивної галереї, де за наведенням на кожну позицію підвантажується зображення, що доповнює контекст запропонованої послуги. Такий підхід додає сайту інтерактивності та залучає відвідувачів до процесу взаємодії з сайтом, що позитивно позначається на конверсії замовлення послуг загалом.

Сторінка послуги

Сторінка послуги пропонує увазі відвідувача вичерпну інформацію про особливості її надання, переваги замовлення сервісу у компанії, а також форму швидкого замовлення для розрахунку вартості.

Проекти компанії

Для компаній, що пропонують послуги в галузі логістики, важливим є портфоліо виконаних робіт. На сайті був реалізований такий функціонал, що дозволило Neolit Logistics самостійно наповнювати цей розділ та розповідати потенційним клієнтам про складні завдання, з якими до них зверталися клієнти, а також як компанія вирішувала логістичні питання.

Форма прорахунку вартості

Для клієнтів, які хочуть замовити логістичні послуги у компанії, передбачено форму прорахунку вартості доставки вантажу. Потенційному клієнту достатньо заповнити форму, надіслати заявку та з ним зв'яжеться представник Neolit logistics для уточнення деталей майбутньої угоди.

OVERVIEW
Короткий огляд проекту

Виконаний проект повністю вирішує поставлене клієнтом завдання та коректно працює на будь-якому типі пристроїв. Перегляньте рівень адаптивності сайту або перейдіть до перегляду повноцінної версії за посиланням нижче.

Хочу схожий проект Дивитися проект
Desktop
Phone
Get in touch
Є ідея для проекту?
Напишіть нам
Если у вас есть идея для собственного проекта и вы хотите реализовать ее с нами, оставьте заявку и мы свяжемся с вами для обсуждения деталей.
Поля з * є обов'язковими для заповнення
Ми отримали вашу заявку
Давайте обговорювати
Поля з * є обов'язковими для заповнення
Відправляючи заявку ви погоджуєтеся з політикою обробки персональних даних.
або
Ви також можете написати нам у месенджери:
Замовити проект
Поля з * є обов'язковими для заповнення
або
Ви також можете написати нам у месенджери:
Перезвоните мне
Поля з * є обов'язковими для заповнення
або
Ви також можете написати нам у месенджери: