Арт Маркетплейс Wall31 Арт Маркетплейс Wall31
Проект

Арт Маркетплейс Wall31

ABOUT PROJECT
Завдання

Розробити Арт маркетплейс для компанії Wall31, яка займається друком на одязі та сувенірній продукції. Формат проекту передбачає залучення людей, які розробляють дизайн для одягу до співпраці. Для цієї категорії користувачів необхідно було розробити систему завантаження принтів, накладення на доступні варіанти одягу/сувенірної продукції та виплати роялті за кожний реалізований товар із майданчика. Для покупців магазин пропонує величезний вибір принтів на футболках/худі/сувенірній продукції тощо. з можливістю вибрати улюблений колір, що сподобався принт за прийнятною ціною та замовити товар.

Implementation
Каталог товарів

Каталог товарів пропонує увазі відвідувача доступний асортимент продукції, який може бути виготовлений на замовлення при оформленні замовлення покупцем. Клієнту достатньо вибрати необхідний вид виробу з унікальним принтом, здійснити покупку та в зазначений термін отримати готове замовлення у будь-який зручний для нього спосіб.

Сторінка товару

На сторінці товару користувачу пропонується подивитись дизайн на обраній речі, а також розглянути принт у збільшеному масштабі окремо. Якщо дизайн підпадає під вікові обмеження, буде запитано підтвердження повноліття, інакше контент буде прихований від вільного перегляду. Для замовлення товару необхідно вибрати потрібний колір, розмір та додати товар у кошик.

Конструктор товару

Для авторів дизайну була розроблена система нанесення принтів на різні види продукції: чашки, сумки, футболки, худі, світшоти і т.д. Для створення товару достатньо завантажити принт та перейти до нанесення зображення на виріб

Конструктор товару

Після завантаження принта користувач переноситься в конструктор товарів, де надається можливість точно розташувати дизайн на виробі, використовуючи доступні інструменти, вибрати кольори бази, на які наноситиметься дизайн. Після завершення розміщення дизайну користувач переходить на екран, що підтверджує успішне створення товарів.

Конструктор товару

Як тільки всі дії щодо розміщення дизайну на продукції будуть завершені, користувачеві відображається повідомлення про успішне завершення процедури з переліком створених товарів, які були додані до загального каталогу Wall31 та будуть доступні до продажу.

Особистий кабінет автора

Особистий кабінет автора дизайнів надає можливість створювати товари використовуючи власне розроблені принти, налаштовувати персональну галерею товарів/дизайнів, а також зручно відстежувати статистику продажу як загалом, так і за кожним принтом.

OVERVIEW
Короткий огляд проекту

Виконаний проект повністю вирішує поставлену клієнтом завдання і коректно працює на будь-якому типі пристроїв. Перегляньте рівень адаптивності сайту або перейдіть до перегляду повноцінної версії по посиланню нижче.

Хочу схожий проект Дивитися проект
Desktop
Tablet
Phone
Get in touch
Є ідея для проекту?
Напишіть нам
Если у вас есть идея для собственного проекта и вы хотите реализовать ее с нами, оставьте заявку и мы свяжемся с вами для обсуждения деталей.
Поля з * є обов'язковими для заповнення
Ми отримали вашу заявку
Давайте обговорювати
Поля з * є обов'язковими для заповнення
Відправляючи заявку ви погоджуєтеся з політикою обробки персональних даних.
або
Ви також можете написати нам у месенджери:
Замовити проект
Поля з * є обов'язковими для заповнення
або
Ви також можете написати нам у месенджери:
Перезвоните мне
Поля з * є обов'язковими для заповнення
або
Ви також можете написати нам у месенджери: