Переваги створення інтернет магазину

Дата публікації
23.05.2012
Рубрика
Переглядів
33643

У Вас є налагоджений офлайновий бізнес і Ви замислюєтеся про його розширення? Тоді саме час подумати про створення інтернет-магазину, який дозволить збільшити продажі в сотні разів. Інтернет-магазин — це серйозний крок, який вимагає чималих зусиль і витрат. Перш за все Вам потрібно визначитися з веб-студією, яка професійно займається створенням сайтів, має кваліфікованих співробітників і солідне портфоліо з розробки інтернет-магазинів.

На стадії розробки магазину пам'ятайте, що сайт робиться в першу чергу для відвідувачів, тобто він повинен бути не тільки красивим, але й зручним, щоб будь-який товар можна було знайти швидко та легко.

Інтернет-магазин повинен бути чітко продуманим з маркетингової точки зору, мати конкурентоспроможні ціни й зручні способи оплати та доставки товару.

Деякі з основних переваг інтернет-магазину.

  1. Продавати в інтернет-магазині можна цілодобово, так як у будь-якому інтернет-магазині можна здійснити замовлення прямо з сайту без обмежень за часом.
  2. Зворотний зв'язок з клієнтами онлайн-магазину набагато легше підтримувати, ніж у офлайн-бізнесі.
  3. Існують потужні інструменти, які дозволяють відслідковувати ефективність роботи інтернет-магазину та прибутки з нього.
  4. Цільові відвідувачі. За умови грамотного просування інтернет-магазину за безліччю запитів до Вас будуть щодня приходити на сайт тисячі цільових відвідувачів, готових купити товар, що в офлайн-бізнесі практично неможливо.
  5. Простота покупки. Клієнту не потрібно нікуди їхати, ходити, стояти в черзі, щоб придбати товар, достатньо оформити замовлення з сайту, не виходячи з дому.
  6. Пошук по сайту допоможе набагато швидше знайти необхідну продукцію, ніж в офлайн-магазині.
  7. Можливість самостійно порівнювати різні товари, сортувати за різними параметрами й характеристиками, фільтрації за ціною.

Інтернет-магазин — це найбільш ефективний спосіб торгівлі в інтернеті.

Для тих людей, які тільки збираються займатися торгівлею і не мають офлайн-бізнесу, інтернет-магазин також відмінно підійде в якості інструменту для продажів. Вам не потрібно буде шукати приміщення, платити за оренду, що істотно знизить Ваші витрати.

Професійна веб-студія допоможе Вам у стислі терміни організувати Ваш бізнес в інтернеті й розробить для Вас відмінний інструмент для онлайн-продажів.

Популярное

Чому просування сайту не можна зупиняти?
Чому пауза може стати проблемою на всьому шляху розкрутки сайту? Що робити, щоб уникнути неприємностей, пов'язаних...
ТОП-5 трендів SEO оптимізації сайтів у 2021 році
Алгоритми ранжирування пошукових систем щороку поліпшуються. В роботі алгоритму пошуку Google в 2021 році відбудуться...
Унікальна торгова пропозиція (УТП) в маркетингу
Сучасний ринок наповнений великою кількістю пропозицій конкуруючих фірм. Для споживача це добре, тому що він може вибрати...
Ми отримали вашу заявку
Давайте обговорювати
Поля з * є обов'язковими для заповнення
Відправляючи заявку ви погоджуєтеся з політикою обробки персональних даних.
або
Ви також можете написати нам у месенджери:
Замовити проект
Поля з * є обов'язковими для заповнення
або
Ви також можете написати нам у месенджери:
Перезвоните мне
Поля з * є обов'язковими для заповнення
або
Ви також можете написати нам у месенджери: