Швидкість завантаження сайту

Дата публікації
26.11.2012
Переглядів
365

Американські фахівці аналітичного сервісу Monitis у своєму новому дослідженні довели, що кількість продажів інтернет-магазину, а також просування сайту безпосередньо залежить від швидкості роботи веб-ресурсу.

Дослідження показало, що 56% користувачів, які проводять на сайтах інтернет-магазинів більше двох годин щотижня, скасували своє замовлення у зв'язку з повільною роботою сайту або виникненням будь-якої помилки.

Такі показники пов'язані з тим, що 81% споживачів здійснюють онлайн-покупки в першу чергу з метою економії часу, і лише для 61% покупців в пріоритеті стоять ціни. Якщо відвідувач зайшов на сайт і бачить сторінку помилки або сторінки ресурсу повільно завантажуються, це суперечить його очікуванням і він поспішає покинути даний веб-ресурс.

74% опитаних покупців повідомили, що перейдуть на конкуруючий сайт, якщо їх не влаштує швидкість роботи і зручність поточного сайту.

86% онлайн-покупців, які витрачають на онлайн-покупки більш 2-х годин на тиждень, готові відмовитися від відвідуваного магазину, якщо знайдуть конкурента з більш високою швидкістю завантаження сторінок.

56% опитаних сказали, що юзабіліті сайту — це найбільш важливий фактор, що визначає якість веб-ресурсу.

61% онлайн-покупців підуть з веб-сайту, якщо швидкість завантаження сторінки перевищить 30 сек.

Як показало дослідження, пік онлайн-покупок припадає на бізнес-час з 9 ранку до 5 вечора (40% опитаних) і з 17-00 до 20-00.

Популярное

ТОП-5 трендів SEO оптимізації сайтів у 2021 році
Алгоритми ранжирування пошукових систем щороку поліпшуються. В роботі алгоритму пошуку Google в 2021 році відбудуться...
12.05.2021
Читать
Унікальна торгова пропозиція (УТП) в маркетингу
Сучасний ринок наповнений великою кількістю пропозицій конкуруючих фірм. Для споживача це добре, тому що він може вибрати...
30.04.2021
Читать
Ми отримали вашу заявку
Давайте обговорювати
Поля з * є обов'язковими для заповнення
Відправляючи заявку ви погоджуєтеся з політикою обробки персональних даних.
або
Ви також можете написати нам у месенджери:
Замовити проект
Поля з * є обов'язковими для заповнення
або
Ви також можете написати нам у месенджери:
Перезвоните мне
Поля з * є обов'язковими для заповнення
або
Ви також можете написати нам у месенджери: