Найпоширеніші помилки в соціальних медіа-Частина 1

Дата публікації
03.10.2014
Переглядів
410

Починаючи власний блог, кожна людина або компанія бачить його по-своєму. Тому кожен ставить перед собою певні цілі й використовує різні інструменти, щоб ресурс став успішним і відвідуваним. Але, на жаль, більшість блогерів постійно припускаються однакових помилок у роботі з соціальними мережами.

Якщо ви будете часто помилятися і не бачити позитивних результатів, рано чи пізно у вас опустяться руки й пропаде бажання продовжувати працювати в цьому напрямку. До того ж постійне повторення однакових помилок може не тільки призупинити роботу блогу, а й завдати відчутної шкоди торговій марці або бренду.

Комунікація за допомогою інтернету непомітно увійшла в наше життя, і ми часто не усвідомлюємо, що соціальні медіа — це загальнодоступний простір. І кожного разу, коли ви оновлюєте інформацію в будь-якій соціальній мережі, її може прочитати величезна аудиторія, ви легко залучите не лише знайомих, а й людей, яких ви не знаєте. Завдяки репостам ваших друзів ви маєте можливість спілкуватися з великою кількістю користувачів.

Отже, розглянемо 15 найбільш поширених помилок, що зустрічаються у веденні блогів і соціальних інтернет-ресурсів.

1. Перейти межу між ЗМІ та соціальними медіа

В першу чергу, соціальні інтернет-ресурси — це найважливіший інструмент впливу на аудиторію. Чи завжди ви користуєтеся ними за прямим призначенням? Необхідно розставити інформаційні пріоритети, проаналізувавши кількість новинних оголошень і особистих повідомлень, які можуть стосуватися користувача індивідуально. Визначте для себе, на кого розрахована інформація — на близьких друзів або ж на аудиторію, яку ви ще не знаєте, але хочете залучити до свого блогу, так би мовити, додати постійних читачів і обзавестися новими контактами.

2. Нехтувати новими знайомствами

Звичайно ж, соціальні медіа настільки великі, що налагодити контакт з усіма неможливо, та й не потрібно. Але зайнятися пошуком корисної цільової аудиторії та отриманням якнайбільшої кількості потрібних контактів просто необхідно.

Для цього важлива ваша постійна присутність у соціальній мережі. Уникайте коротких відповідей, показуючи таким чином незацікавленість. Спілкування має бути легким і невимушеним, і дуже скоро до вас потягнуться читачі, а ви відкриєте для себе величезну кількість переваг соціальних мереж.

3. Не додаєте читачів у друзі

Вибравши напрямок роботи в соціальних медіа, вам необхідно розраховувати свій час і сили, намагаючись знаходити бажання не тільки на пошуки клієнтів, але й на підтримку нових зв'язків. Ігнорування користувачів у соціальних медіа-ресурсах може призвести до втрати аудиторії та, як наслідок, вигоди, яку ви можете отримати.

4. У вашому блозі відсутня така важлива кнопка, як Like

Сьогодні в соціальних мережах все вимірюється «лайками» та «репостами». Дуже важливо надати користувачам можливість ділитися контентом, який вони читають у вас на сторінці, й підписатися на ваші оновлення. Так про вас дізнається більше людей. Варто вибирати ті ресурси, де такі кнопки передбачені.

5. Не налагоджуєте взаємні відносини з користувачами

Якщо хтось із ваших читачів додає вас у друзі в соціальній мережі, чи завжди ви відповідаєте взаємністю? Безумовно, інтернет-спілкування з величезною аудиторією вимотує і стомлює, але якщо ви тільки починаєте цей шлях, взаємність — це одна з найважливіших складових успіху. До того ж це відмінна можливість вивчити потреби ваших передплатників і передбачуваних клієнтів.

6. Не налагоджуєте взаємні відносини з діловими партнерами

Спілкування з людьми, які працюють у вашій сфері, — це відмінний спосіб завжди бути на крок попереду конкурентів. Ви будете в курсі всіх новинок, зможете багато чому навчитися і, головне, налагодити нові й вельми корисні контакти.

7. Хаотичне уявлення компанії в мережі

Найголовніше для просування бренду за допомогою інтернет-ресурсів — це створити чітку й логічну презентацію своєї компанії, продукції або послуг, що пропонуються. Постійні зміни в стратегії, нерозуміння, чого саме ви хочете, швидше нашкодять вашому бренду, ніж принесуть користь.

Популярное

ТОП-5 трендів SEO оптимізації сайтів у 2021 році
Алгоритми ранжирування пошукових систем щороку поліпшуються. В роботі алгоритму пошуку Google в 2021 році відбудуться...
12.05.2021
Читать
Унікальна торгова пропозиція (УТП) в маркетингу
Сучасний ринок наповнений великою кількістю пропозицій конкуруючих фірм. Для споживача це добре, тому що він може вибрати...
30.04.2021
Читать
Ми отримали вашу заявку
Давайте обговорювати
Поля з * є обов'язковими для заповнення
Відправляючи заявку ви погоджуєтеся з політикою обробки персональних даних.
або
Ви також можете написати нам у месенджери:
Замовити проект
Поля з * є обов'язковими для заповнення
або
Ви також можете написати нам у месенджери:
Перезвоните мне
Поля з * є обов'язковими для заповнення
або
Ви також можете написати нам у месенджери: