Акції Facebook впали в ціні на 8% на торгах Nasdaq

Дата публікації
31.05.2012
Переглядів
430

Як повідомляють західні ЗМІ, в минулий понеділок, 21 травня 2012 року, практично відразу після відкриття торгів на біржі Nasdaq акції Facebook впали в ціні більш ніж на 8%. Таким чином, ціна однієї акції найбільшої в світі соцмережі склала 34 дол. США за папір.

Провідним андеррайтером, який підтримав ціну на акції, виступив інвестбанк Morgan Stanley, проте, за інформацією з обізнаних джерел, і він незабаром може відмовитися від підтримки Fаcebook.

 

Зарубіжні видання повідомляють, що на останніх торгах 21 травня 2012 року на біржі Nasdaq ціна акцій соціальної мережі Facebook знизилася на 8% і склала приблизно 34 долари США.

Попереднє розміщення акцій компанії на минулому тижні пройшло по верхній межі діапазону цін — вартість однієї акції Facebook була встановлена в межах 38 доларів США. Загальні активи компанії оцінили в 104 млрд дол. США, а залучити вдалося соціальній мережі 16 млрд дол. США.

Старший віце-президент відділу аналізу ринку цінних паперів компанії ABR Investment Strategy Nathan Drona прокоментував це:«Якщо інвестори не бачать приросту вартості акцій у перший день торгів, вони втрачають інтерес до цих акцій».

Популярное

ТОП-5 трендів SEO оптимізації сайтів у 2021 році
Алгоритми ранжирування пошукових систем щороку поліпшуються. В роботі алгоритму пошуку Google в 2021 році відбудуться...
12.05.2021
Читать
Унікальна торгова пропозиція (УТП) в маркетингу
Сучасний ринок наповнений великою кількістю пропозицій конкуруючих фірм. Для споживача це добре, тому що він може вибрати...
30.04.2021
Читать
Ми отримали вашу заявку
Давайте обговорювати
Поля з * є обов'язковими для заповнення
Відправляючи заявку ви погоджуєтеся з політикою обробки персональних даних.
або
Ви також можете написати нам у месенджери:
Замовити проект
Поля з * є обов'язковими для заповнення
або
Ви також можете написати нам у месенджери:
Перезвоните мне
Поля з * є обов'язковими для заповнення
або
Ви також можете написати нам у месенджери: