У новій версії ОС Apple не буде Google Maps

Дата публікації
18.06.2012
Переглядів
375

Компанія Apple на конференції WWDC, яка проходить щороку в Сан-Франциско, представила операційну систему нової версії власної розробки, яка буде використовуватися в мобільних пристроях iPad, iPod і iPhone.

У даній версії операційної системи Карти Гугла були замінені на нові цифрові карти, розроблені компанією Apple.

Видання «Ведомости» повідомляє, що в новій версії операційної системи iOS 6 географічні карти від Apple повністю сумісні з голосовим помічником Siri, що дозволяє планувати поїздки, знаходити завдяки помічнику найближчі станції техобслуговування або автозаправки.

Відмова компанії Apple від Карт Гугла ще раз підтвердила про посилення боротьби між цими двома непримиренними конкурентами. Нагадаємо, що головним конкурентом мобільних пристроїв Apple є пристрої з операційною системою Android від Google.

У iOS 6 реалізована повна інтеграція з соціальною мережею Facebook, тепер користувачі прямо в настройках можуть вводити логін і пароль від соцмережі й ділитися з іншими користувачами Facebook своєю інформацією з додатків. Події з соціальної мережі будуть відображатися в календарях мобільних пристроїв Apple.

Популярное

ТОП-5 трендів SEO оптимізації сайтів у 2021 році
Алгоритми ранжирування пошукових систем щороку поліпшуються. В роботі алгоритму пошуку Google в 2021 році відбудуться...
12.05.2021
Читать
Унікальна торгова пропозиція (УТП) в маркетингу
Сучасний ринок наповнений великою кількістю пропозицій конкуруючих фірм. Для споживача це добре, тому що він може вибрати...
30.04.2021
Читать
Ми отримали вашу заявку
Давайте обговорювати
Поля з * є обов'язковими для заповнення
Відправляючи заявку ви погоджуєтеся з політикою обробки персональних даних.
або
Ви також можете написати нам у месенджери:
Замовити проект
Поля з * є обов'язковими для заповнення
або
Ви також можете написати нам у месенджери:
Перезвоните мне
Поля з * є обов'язковими для заповнення
або
Ви також можете написати нам у месенджери: