28 вересня 2012, Київ - Конференція по закордонному маркетингу SEMCamp.ua

Дата публікації
13.08.2012
Переглядів
329

28 вересня 2012 року в Києві у бізнес-центрі «Парус» пройде друга щорічна конференція з закордонного маркетингу SEMCamp.ua.

На конференції будуть висвітлені питання, що стосуються просування товарів і послуг з орієнтацією на західну аудиторію, контекстна реклама й пошукове просування в західному сегменті, побудова маркетингових стратегій з нуля. Особливу увагу буде приділено просуванню послуг з розробки програмного забезпечення і стартапів, орієнтованих на зарубіжну аудиторію.

Спеціально для наших читачів є можливість отримати знижку 10% на участь в конференції, для цього при реєстрації необхідно вказати промокод Fenix_Industry в полі «Коментарі».

Дізнатися більше інформації та зареєструватися можна тут.

Для кого буде корисна конференція?

Власникам бізнесу, директорам і маркетологам.

Ви дізнаєтеся, як можна розширити свій бізнес і вийти на нові ринки. З вами поділяться своїм досвідом побудови маркетингової стратегії та нададуть практичні рекомендації представники успішних компаній з мільйонними оборотами.

Стартап-підприємцям, IT-фахівцям, керівникам розвитку й просування веб-проектів.

 Власникам, директорам з розвитку та маркетологам.

Ви дізнаєтеся, як можна вийти на нові ринки або розширити свою присутність на них. Представники компаній з багатомільйонними оборотами розкажуть про те, як правильно побудувати свою маркетингову стратегію і просувати свої товари та послуги на зарубіжні ринки.

IT-фахівцям, керівникам з просування та розвитку веб-проектів, а також для стартап-підприємців.

Дізнатися про підводні камені, які можуть чекати на Вас при просуванні товарів і послуг на західному ринку. Поспілкуватися з однодумцями, обговорити нагальні проблеми та знайти шляхи їх вирішення.

SEO-фахівцям

Розширення знань в області пошукового просування. Ви дізнаєтеся про останні тренди розвитку пошуку й зміни пошукових алгоритмів. У Вас буде можливість особисто поспілкуватися з представниками пошукових систем і задати їм питання.

Місце проведення конференції: БЦ «Парус», м. Київ, ул. Мечникова, 2а.

Дата й час проведення: 28 вересня 2012 року з 10:00 до 18:00.

Детальніше про програму та доповідачів конференції, а також її вартість Ви можете дізнатися на офіційному сайті SEMCamp.ua

Популярное

ТОП-5 трендів SEO оптимізації сайтів у 2021 році
Алгоритми ранжирування пошукових систем щороку поліпшуються. В роботі алгоритму пошуку Google в 2021 році відбудуться...
12.05.2021
Читать
Унікальна торгова пропозиція (УТП) в маркетингу
Сучасний ринок наповнений великою кількістю пропозицій конкуруючих фірм. Для споживача це добре, тому що він може вибрати...
30.04.2021
Читать
Ми отримали вашу заявку
Давайте обговорювати
Поля з * є обов'язковими для заповнення
Відправляючи заявку ви погоджуєтеся з політикою обробки персональних даних.
або
Ви також можете написати нам у месенджери:
Замовити проект
Поля з * є обов'язковими для заповнення
або
Ви також можете написати нам у месенджери:
Перезвоните мне
Поля з * є обов'язковими для заповнення
або
Ви також можете написати нам у месенджери: