Навігація для велосипедистів по 12 країнам світу від Google

Дата публікації
30.08.2012
Рубрика
Переглядів
35217

Якщо навіть Ви досвідчений велосипедист, Вам все ж не можуть бути відомі всі велосипедні маршрути навіть у Вашій країні, не кажучи вже про інші країни. Гугл додав ще 10 країн на карту велосипедних маршрутів (Австралію, Бельгію, Австрію, Данію, Нідерланди, Фінляндію, Норвегію, Швецію, Великобританію та Швейцарію). Крім цього, організовано голосовий супровід навігації по маршрутах.

Першими країнами, що були додані Google у велосипедні маршрути ще в 2010 році, були США й Канада. На сьогоднішній день загальна протяжність велосипедних маршрутів на Гугл-картах складає 330000 миль, або 530000 км.

Темно-зелені лінії на карті показують спеціальні велосипедні маршрути без перетинів з автомобільними дорогами, світло-зелені — вулиці з велосипедними доріжками, зеленим пунктиром відзначені всі інші вулиці, по яких також можна їздити на велосипеді. Навігаційні карти дозволять Вам комфортно й безпечно їздити на велосипеді, уникаючи крутих пагорбів.

Водії велосипедів можуть самостійно додавати маршрути в Google Maps за допомогою Map Maker, надаючи тим самим допомогу в створенні повної карти всіх вулиць і доріг.

За матеріалами GoogleBlog

Популярное

Чому просування сайту не можна зупиняти?
Чому пауза може стати проблемою на всьому шляху розкрутки сайту? Що робити, щоб уникнути неприємностей, пов'язаних...
ТОП-5 трендів SEO оптимізації сайтів у 2021 році
Алгоритми ранжирування пошукових систем щороку поліпшуються. В роботі алгоритму пошуку Google в 2021 році відбудуться...
Унікальна торгова пропозиція (УТП) в маркетингу
Сучасний ринок наповнений великою кількістю пропозицій конкуруючих фірм. Для споживача це добре, тому що він може вибрати...
Ми отримали вашу заявку
Давайте обговорювати
Поля з * є обов'язковими для заповнення
Відправляючи заявку ви погоджуєтеся з політикою обробки персональних даних.
або
Ви також можете написати нам у месенджери:
Замовити проект
Поля з * є обов'язковими для заповнення
або
Ви також можете написати нам у месенджери:
Перезвоните мне
Поля з * є обов'язковими для заповнення
або
Ви також можете написати нам у месенджери: