Навігація для велосипедистів по 12 країнам світу від Google

Дата публікації
30.08.2012
Переглядів
19013

Якщо навіть Ви досвідчений велосипедист, Вам все ж не можуть бути відомі всі велосипедні маршрути навіть у Вашій країні, не кажучи вже про інші країни. Гугл додав ще 10 країн на карту велосипедних маршрутів (Австралію, Бельгію, Австрію, Данію, Нідерланди, Фінляндію, Норвегію, Швецію, Великобританію та Швейцарію). Крім цього, організовано голосовий супровід навігації по маршрутах.

Першими країнами, що були додані Google у велосипедні маршрути ще в 2010 році, були США й Канада. На сьогоднішній день загальна протяжність велосипедних маршрутів на Гугл-картах складає 330000 миль, або 530000 км.

Темно-зелені лінії на карті показують спеціальні велосипедні маршрути без перетинів з автомобільними дорогами, світло-зелені — вулиці з велосипедними доріжками, зеленим пунктиром відзначені всі інші вулиці, по яких також можна їздити на велосипеді. Навігаційні карти дозволять Вам комфортно й безпечно їздити на велосипеді, уникаючи крутих пагорбів.

Водії велосипедів можуть самостійно додавати маршрути в Google Maps за допомогою Map Maker, надаючи тим самим допомогу в створенні повної карти всіх вулиць і доріг.

За матеріалами GoogleBlog

Популярное

Чому просування сайту не можна зупиняти?
Чому пауза може стати проблемою на всьому шляху розкрутки сайту? Що робити, щоб уникнути неприємностей, пов'язаних...
10.05.2022
Читать
ТОП-5 трендів SEO оптимізації сайтів у 2021 році
Алгоритми ранжирування пошукових систем щороку поліпшуються. В роботі алгоритму пошуку Google в 2021 році відбудуться...
12.05.2021
Читать
Унікальна торгова пропозиція (УТП) в маркетингу
Сучасний ринок наповнений великою кількістю пропозицій конкуруючих фірм. Для споживача це добре, тому що він може вибрати...
30.04.2021
Читать
Stop War in Ukraine!

Звертаємось до власників бізнесу, керівників, директорів, маркетологів та менеджерів.

В цей час дуже важливо підтримати економіку нашої країни, а зробити це можливо, якщо бізнеси будуть працювати. Ми не зупиняли роботу, та вже гарно розуміємо, що в цей час потрібні нові ідеї та рішення.

Разом до перемоги?

Ми отримали вашу заявку
Давайте обговорювати
Поля з * є обов'язковими для заповнення
Відправляючи заявку ви погоджуєтеся з політикою обробки персональних даних.
або
Ви також можете написати нам у месенджери:
Замовити проект
Поля з * є обов'язковими для заповнення
або
Ви також можете написати нам у месенджери:
Перезвоните мне
Поля з * є обов'язковими для заповнення
або
Ви також можете написати нам у месенджери: