Соціальна мережа «ВКонтакте» замахнулася на лаври Instagram?

Дата публікації
15.07.2016
Переглядів
19932

Відома російська соцмережа випустила додаток Snapster, функції якого повністю дублюють Instagram з деякими додатковими опціями. Нову мережу можна вважати якісним аналогом і прямим конкурентом сервісу оцінки фотографій з особистих альбомів користувачів, який завоював світ.

Snapster має приємний та інтуїтивно зрозумілий інтерфейс. Доступ до всіх функцій реалізований у кілька кліків, працює досить швидко й плавно. Як і в будь-який соціальній мережі, тут є паблік, цікавий контент для оцінки, опції додавання власних знімків, їх редагування, об'єднання в «кімнати», на які зможуть підписуватися інші користувачі.

На особливу увагу заслуговує потужний функціонал редактора фото. Можна застосувати один з 12 стандартних світлофільтрів, обробити зображення вручну, скорегувавши кольори, кути нахилу, розмір, масштаб та інші параметри. Вбудовані світлофільтри легко редагуються під індивідуальні переваги користувача. Також доступна опція застосування випадкових налаштувань і таймер для автоматичного видалення відправлених знімків у заданий час. 

Snapster тісно інтегрований з «ВКонтакте» й Instagram. За допомогою сервісу нові вже відредаговані знімки легко відправляться в будь-яку із зазначених соціальних мереж. Поки Snapster викладено лише в магазині Google Play як офіційний додаток на Android. Незабаром розробники обіцяють додати підтримку відео й випустити клієнт для iOS.

Чи зможе сміливий проект «відібрати» аудиторію в Instagram і чи варто фахівцям з SMM відразу починати працювати з соцмережею? Покаже тільки час. Але з огляду на багатомільйонну аудиторію «ВКонтакте» у Snapster є всі передумови перетворитися у великий популярний сервіс.

Популярное

Чому просування сайту не можна зупиняти?
Чому пауза може стати проблемою на всьому шляху розкрутки сайту? Що робити, щоб уникнути неприємностей, пов'язаних...
10.05.2022
Читать
ТОП-5 трендів SEO оптимізації сайтів у 2021 році
Алгоритми ранжирування пошукових систем щороку поліпшуються. В роботі алгоритму пошуку Google в 2021 році відбудуться...
12.05.2021
Читать
Унікальна торгова пропозиція (УТП) в маркетингу
Сучасний ринок наповнений великою кількістю пропозицій конкуруючих фірм. Для споживача це добре, тому що він може вибрати...
30.04.2021
Читать
Stop War in Ukraine!

Звертаємось до власників бізнесу, керівників, директорів, маркетологів та менеджерів.

В цей час дуже важливо підтримати економіку нашої країни, а зробити це можливо, якщо бізнеси будуть працювати. Ми не зупиняли роботу, та вже гарно розуміємо, що в цей час потрібні нові ідеї та рішення.

Разом до перемоги?

Ми отримали вашу заявку
Давайте обговорювати
Поля з * є обов'язковими для заповнення
Відправляючи заявку ви погоджуєтеся з політикою обробки персональних даних.
або
Ви також можете написати нам у месенджери:
Замовити проект
Поля з * є обов'язковими для заповнення
або
Ви також можете написати нам у месенджери:
Перезвоните мне
Поля з * є обов'язковими для заповнення
або
Ви також можете написати нам у месенджери: