Перевірити швидкість інтернету тепер можна в пошуковому рядку

Категорія
Веб-новини
Дата публікації
01.08.2016
Переглядів
577

Компанія Google оголосила про розширення функціоналу стандартного браузерного пошуку для персональних комп'ютерів і мобільних пристроїв. Тепер для швидкої перевірки швидкості з'єднання з інтернетом у пошуковому рядку досить просто ввести стандартний запит «Check my internet speed».

На першому місці в пошуковій видачі буде знаходитися віджет, який покаже стандартну інформацію: сервер для перевірки, пінг, швидкість передачі вхідного й відправлення вихідного трафіку. Також на екрані віджета доступна докладна інформація та кнопка повторного запуску тесту. Варто відзначити простий, інформативний і приємний інтерфейс програми без різних ефектів і «важкої» анімації, а також високу швидкість її роботи.

Поки сервіс працює на території Сполучених Штатів, його запуск в Україні стане можливим у майбутньому. Головне, щоб інженери пошукового гіганта залишилися задоволені результатами тестування послуги. Так що користувачам доведеться трохи почекати й використовувати звичні методи перевірки швидкості з'єднання — спеціальні програми або сайти на зразок відомого Ookla Speedtest.

Ми отримали вашу заявку
Давайте обговорювати
Поля з * є обов'язковими для заповнення
або
Ви також можете написати
нам у месенджери:
Замовити проект
Поля з * є обов'язковими для заповнення
або
Ви також можете написати
нам у месенджери: