Google «покарає» сайти з великими банерами

Дата публікації
09.09.2016
Переглядів
19900

Багатьох користувачів відверто дратують сайти, на яких висять повноекранні банери. Найчастіше вікно спливає або перед основним контентом, або коли погляд сягає футера сторінки, і заважає продовжити перегляд, поки людина не виконає певну дію. Особливо сильно негативний ефект рішення відчувається під час серфінгу через браузери на мобільних пристроях.

Іноді подібні банери використовують як метод підвищення конверсії, але менеджмент пошукового гіганта це не хвилює, тому в Google придумали, як змусити розробників відмовитися від спливаючих сторінок. З 10 січня наступного року пошуковик буде навмисно знижувати у видачі сайти, на яких виявлено недоречне вживання повноекранної реклами.

Якщо банери займають лише частину простору, не перекривають контент або несуть корисну інформацію, через позицію можна не турбуватися. Поки нововведення стосується тільки мобільної версії пошуку, проте в Google можуть задуматися над його впровадженням і на десктопах. Власникам ресурсів, які зловживають великими банерами, можна починати міркувати про більш витончені й лаконічні методи заробітку або підвищення конверсії.

Популярное

Чому просування сайту не можна зупиняти?
Чому пауза може стати проблемою на всьому шляху розкрутки сайту? Що робити, щоб уникнути неприємностей, пов'язаних...
10.05.2022
Читать
ТОП-5 трендів SEO оптимізації сайтів у 2021 році
Алгоритми ранжирування пошукових систем щороку поліпшуються. В роботі алгоритму пошуку Google в 2021 році відбудуться...
12.05.2021
Читать
Унікальна торгова пропозиція (УТП) в маркетингу
Сучасний ринок наповнений великою кількістю пропозицій конкуруючих фірм. Для споживача це добре, тому що він може вибрати...
30.04.2021
Читать
Stop War in Ukraine!

Звертаємось до власників бізнесу, керівників, директорів, маркетологів та менеджерів.

В цей час дуже важливо підтримати економіку нашої країни, а зробити це можливо, якщо бізнеси будуть працювати. Ми не зупиняли роботу, та вже гарно розуміємо, що в цей час потрібні нові ідеї та рішення.

Разом до перемоги?

Ми отримали вашу заявку
Давайте обговорювати
Поля з * є обов'язковими для заповнення
Відправляючи заявку ви погоджуєтеся з політикою обробки персональних даних.
або
Ви також можете написати нам у месенджери:
Замовити проект
Поля з * є обов'язковими для заповнення
або
Ви також можете написати нам у месенджери:
Перезвоните мне
Поля з * є обов'язковими для заповнення
або
Ви також можете написати нам у месенджери: