Iнтернет-магазин для компанії "Full Kitchen" Iнтернет-магазин для компанії "Full Kitchen"
Проект

Iнтернет-магазин для компанії "Full Kitchen"

ABOUT PROJECT
Завдання

Розробка функціонального інтернет-магазину для компанії Full Kitchen, яка займається реалізацією обладнання для закладів громадського харчування. Асортименти продукції включає великий перелік номенклатурних груп з безліччю товарів у кожній категорії. Це визначило основні завдання проекту - якісне угруповання категорій, виходячи зі специфіки використання, а також можливість потенційним покупцям швидко і зручно взаємодіяти із запропонованим асортиментом обладнання, легко підбирати позиції, що цікавлять, і оформляти заявку на покупку.

Implementation
Головна сторінка

На стартовій сторінці проекту представлений каталог продукції з розбивкою на підкатегорії. Якщо потенційного покупця цікавить обладнання для оснащення піцерії, можна ознайомитися з пропозиціями шляхом вибору відповідного сегмента меню. Далі можна переходити до пошуку потрібних позицій. Далі на сторінці представлені найпопулярніші групи товарів, при переході в які першими пропонуються найбільш ходові позиції магазину в рамках цього сегменту.

Каталог продукції

Каталог має класичну структуру – товарну сітку обладнання з короткою інформацією щодо позицій та систему фільтрації з розбивкою на підкатегорії. Для пошуку відповідного обладнання потенційний покупець може задати параметри товару і швидко отримати вибірку, що цікавить. За наявності необхідних товарів у магазині можна переходити до оформлення замовлення у зручний спосіб.

Сторінка товару

Картка виробу відкриває наочний огляд обладнання, містить інформацію про його характеристики, пропонує ознайомитися з варіантами доставки, способами оплати замовлення. Оформлення замовлення та купівля продукції реалізована двома способами. Зробити це можна через кошик, що також є актуальним при формуванні заявки на купівлю кількох товарних позицій, або через форму швидкого замовлення в картці, вказавши лише номер телефону.

OVERVIEW
Короткий огляд проекту

Виконаний проект повністю вирішує поставлене клієнтом завдання та коректно працює на будь-якому типі пристроїв. Перегляньте рівень адаптивності сайту або перейдіть до перегляду повноцінної версії за посиланням нижче.

Хочу схожий проект Дивитися проект
Desktop
Phone
Get in touch
Є ідея для проекту?
Напишіть нам
Если у вас есть идея для собственного проекта и вы хотите реализовать ее с нами, оставьте заявку и мы свяжемся с вами для обсуждения деталей.
Поля з * є обов'язковими для заповнення
Ми отримали вашу заявку
Давайте обговорювати
Поля з * є обов'язковими для заповнення
Відправляючи заявку ви погоджуєтеся з політикою обробки персональних даних.
або
Ви також можете написати нам у месенджери:
Замовити проект
Поля з * є обов'язковими для заповнення
або
Ви також можете написати нам у месенджери:
Перезвоните мне
Поля з * є обов'язковими для заповнення
або
Ви також можете написати нам у месенджери: