ТОП-5 сервісів онлайн-банкінгу в Україні

Дата публікації
13.09.2012
Переглядів
14905

Виходячи з результатів дослідження популярності українських сервісів онлайн-банкінгу, проведеного компанією GfK Ukraine на замовлення «ПриватБанку», були визначені 5 сервісів, які користуються найбільшим попитом.

Опитування було проведено в другому кварталі 2012 року. Опитані були користувачі інтернет, які проживають у великих обласних центрах України, віком від 25 до 50 років.

Найбільш популярним сервісом виявився «Приват 24», яким користуються близько 77% опитаних, на другому місці — сервіси «Райффайзен Банку Аваль» (20%), на третьому — Першого Українського Міжнародного Банку (ПУМБ, 13%), на четвертому місці — користувачі онлайн-сервісу «Альфа-банку», які склали 10%. Замикає 5-ку популярних сервісів «Дельта Банк», онлайн-інструментами якого користуються 6% опитаних.

З усього списку опитаних інтернет-користувачів близько 29,6% користуються онлайн-банкінгом хоча б раз на місяць, при цьому виписки за рахунками отримує кожен десятий користувач. Оцінка надання онлайн-послуг банками досить висока і становить 4,15 балів з 5 можливих.

На новини банків у соціальних мережах підписані лише 7% з опитаних, однак кожен п'ятий готовий замінити в майбутньому відвідування банку спілкуванням з його співробітниками через соцмережі.

Популярное

Чому просування сайту не можна зупиняти?
Чому пауза може стати проблемою на всьому шляху розкрутки сайту? Що робити, щоб уникнути неприємностей, пов'язаних...
10.05.2022
Читать
ТОП-5 трендів SEO оптимізації сайтів у 2021 році
Алгоритми ранжирування пошукових систем щороку поліпшуються. В роботі алгоритму пошуку Google в 2021 році відбудуться...
12.05.2021
Читать
Унікальна торгова пропозиція (УТП) в маркетингу
Сучасний ринок наповнений великою кількістю пропозицій конкуруючих фірм. Для споживача це добре, тому що він може вибрати...
30.04.2021
Читать
Stop War in Ukraine!

Звертаємось до власників бізнесу, керівників, директорів, маркетологів та менеджерів.

В цей час дуже важливо підтримати економіку нашої країни, а зробити це можливо, якщо бізнеси будуть працювати. Ми не зупиняли роботу, та вже гарно розуміємо, що в цей час потрібні нові ідеї та рішення.

Разом до перемоги?

Ми отримали вашу заявку
Давайте обговорювати
Поля з * є обов'язковими для заповнення
Відправляючи заявку ви погоджуєтеся з політикою обробки персональних даних.
або
Ви також можете написати нам у месенджери:
Замовити проект
Поля з * є обов'язковими для заповнення
або
Ви також можете написати нам у месенджери:
Перезвоните мне
Поля з * є обов'язковими для заповнення
або
Ви також можете написати нам у месенджери: