В Україні інтернет максимально захищений від небезпеки повного відключення

Дата публікації
06.12.2012
Рубрика
Переглядів
33824

 

За даними дослідницької компанії Renesys, у список із 32 країн, найбільш захищених від загрози повного відключення інтернету в державі, входять Україна та Росія.

Останнім часом все частіше інтереси онлайн-джерел, електронних ЗМІ та журналів перетинаються з інтересами політичних сил країни, що тягне за собою негативні наслідки: від ddos-атак інформаційних джерел до повного відключення інтернету по всій країні. Так, без інтернету залишився Єгипет, де активно використовувався Facebook учасниками руху опору. Зовсім недавно був прецедент в Сирії, де напередодні військових операцій без доступу до інтернету залишилися всі жителі країни.

Ризики відключення від мережі

Для аналізу компанія Renesys використовувала дані про те, скільки різних великих провайдерів надають інтернет-доступ у країні. Логічно припустити, що чим більше різних конкуруючих між собою компаній надають такого роду послуги в країні, тим складніше на них усіх впливати уряду або іншим політичним силам.

Найбільш схильними до ризику залишитися без інтернету є країни, в яких доступ до світової мережі надають одна або дві великі компанії. До таких країн належать Сирія, Узбекистан і Пакистан.

У таких країнах, як Іран, Киргизстан, Вірменія та Єгипет, ситуація з кількістю інтернет-провайдерів краща, проте високі ризики відключення пов'язані з розділом між компаніями великих ділянок кабельної інфраструктури. Отже, відключити повністю інтернет у цих країнах не надто складно.

Малі ризики відключення всесвітньої мережі, за даними Renesys, в країнах з кількістю великих провайдерів від 10 до 40. Для повного відключення від мережі таких країн може знадобитися до декількох тижнів. До таких країн належать Мексика, В'єтнам, Китай та Ізраїль.

Аналітичні дослідження Renesys з усіх країн виявили всього лише 32 країни, які надійно захищені від повного відключення інтернету. В списку цих країн США, Україна та Росія.

Джерело: forbes.ua

Популярное

Чому просування сайту не можна зупиняти?
Чому пауза може стати проблемою на всьому шляху розкрутки сайту? Що робити, щоб уникнути неприємностей, пов'язаних...
ТОП-5 трендів SEO оптимізації сайтів у 2021 році
Алгоритми ранжирування пошукових систем щороку поліпшуються. В роботі алгоритму пошуку Google в 2021 році відбудуться...
Унікальна торгова пропозиція (УТП) в маркетингу
Сучасний ринок наповнений великою кількістю пропозицій конкуруючих фірм. Для споживача це добре, тому що він може вибрати...
Ми отримали вашу заявку
Давайте обговорювати
Поля з * є обов'язковими для заповнення
Відправляючи заявку ви погоджуєтеся з політикою обробки персональних даних.
або
Ви також можете написати нам у месенджери:
Замовити проект
Поля з * є обов'язковими для заповнення
або
Ви також можете написати нам у месенджери:
Перезвоните мне
Поля з * є обов'язковими для заповнення
або
Ви також можете написати нам у месенджери: