Перше досягнення Трампа - американці «задосить» сайт канадської міграційної служби і задумалися про кінець світу - Фенікс Індастрі

Перше досягнення Трампа - американці «задосить» сайт канадської міграційної служби і задумалися про кінець світу

Категорія
Веб-новини
Дата публікації
10.11.2016
Переглядів
179
За результатами підрахунку електронних голосів на виборах в США, перемогу, несподівано для багатьох, здобув одіозний мільярдер Дональд Трамп, з відривом випередивши Хіларі Клінтон. Американці не стали довго роздумувати і почали шукати вихід із ситуації старим перевіреним способом - за допомогою Google.
Так, за статистикою пошукача, зафіксовано різке зростання пошукових запитів «емігрувати», «як емігрувати в Канаду», «еміграція», «переїхати в Канаду» від жителів США. Запитів було настільки багато, що сайт міграційної служби Канади, на який переходили користувачі, просто не витримав навантаження і «ліг». Таким способом американці провели одну з найбезглуздіших DDOS-атак вручну. Крім того, вибори в США спровокували різке зростання кількості запитів по фразі «кінець світу» в усьому світі і падіння показників світових фондових ринків.
Нагадаємо, що згідно з виборчою системою Сполучених Штатів, під час виборів президента враховується не загальна кількість виборців, що проголосували, а «електронні голоси», які віддають округи штатів. Як результат, Дональд Трамп набрав 276 «голосів», а Хіларі Клінтон 218, хоча за неї проголосувало майже на 100 тисяч виборців більше.
Ми отримали вашу заявку
Давайте обговорювати
Поля з * є обов'язковими для заповнення
Замовити проект
Поля з * є обов'язковими для заповнення