Перше досягнення Трампа - американці «задосить» сайт канадської міграційної служби і задумалися про кінець світу

Дата публікації
10.11.2016
Рубрика
Переглядів
35202
За результатами підрахунку електронних голосів на виборах в США, перемогу, несподівано для багатьох, здобув одіозний мільярдер Дональд Трамп, з відривом випередивши Хіларі Клінтон. Американці не стали довго роздумувати і почали шукати вихід із ситуації старим перевіреним способом - за допомогою Google.
Так, за статистикою пошукача, зафіксовано різке зростання пошукових запитів «емігрувати», «як емігрувати в Канаду», «еміграція», «переїхати в Канаду» від жителів США. Запитів було настільки багато, що сайт міграційної служби Канади, на який переходили користувачі, просто не витримав навантаження і «ліг». Таким способом американці провели одну з найбезглуздіших DDOS-атак вручну. Крім того, вибори в США спровокували різке зростання кількості запитів по фразі «кінець світу» в усьому світі і падіння показників світових фондових ринків.
Нагадаємо, що згідно з виборчою системою Сполучених Штатів, під час виборів президента враховується не загальна кількість виборців, що проголосували, а «електронні голоси», які віддають округи штатів. Як результат, Дональд Трамп набрав 276 «голосів», а Хіларі Клінтон 218, хоча за неї проголосувало майже на 100 тисяч виборців більше.

Популярное

Чому просування сайту не можна зупиняти?
Чому пауза може стати проблемою на всьому шляху розкрутки сайту? Що робити, щоб уникнути неприємностей, пов'язаних...
ТОП-5 трендів SEO оптимізації сайтів у 2021 році
Алгоритми ранжирування пошукових систем щороку поліпшуються. В роботі алгоритму пошуку Google в 2021 році відбудуться...
Унікальна торгова пропозиція (УТП) в маркетингу
Сучасний ринок наповнений великою кількістю пропозицій конкуруючих фірм. Для споживача це добре, тому що він може вибрати...
Ми отримали вашу заявку
Давайте обговорювати
Поля з * є обов'язковими для заповнення
Відправляючи заявку ви погоджуєтеся з політикою обробки персональних даних.
або
Ви також можете написати нам у месенджери:
Замовити проект
Поля з * є обов'язковими для заповнення
або
Ви також можете написати нам у месенджери:
Перезвоните мне
Поля з * є обов'язковими для заповнення
або
Ви також можете написати нам у месенджери: