Google відзвітувала про блокування за порушення правил AdWords. Перевірте, чи належите ви до групи ризику?

Дата публікації
22.02.2017
Переглядів
19966

Компанія опублікувала статистику за 2016 рік, згідно з якою було заблоковано 1,7 млрд оголошень і 1300 акаунтів порушників. Це майже в два рази більше, ніж роком раніше. Але зафіксовані не тільки кількісні зміни, а й значні відмінності з причин накладення санкцій на користувачів.

Як відомо, Google AdWords для кожної окремої взятої країни працює відповідно до місцевої законодавчої бази. Тому 68 млн оголошень забракували через спроби прорекламувати заборонені товари й послуги. Найбільше зростання показала реклама азартних ігор у країнах, де вони під забороною — 17 млн заблокованих оголошень. Також вплив на статистику надали зміни в правилах самої AdWords. В середині минулого року Google значно розширив список заборонених тем для публікацій.

А як же аферисти?

Шахраї в 2016 точно не сиділи склавши руки, а, навпаки, в 6 разів збільшили активність. Майже 112 мільйонів банерів, що імітують системні вікна ( «поновіть Windows», «виявлений вірус» і т. д.) були знайдені та знешкоджені системою. Примітно, що в разі виявлення подібної шкідливої активності з фішинговими посиланнями Google робить цілий комплекс заходів з виправлення ситуації: видаляється оголошення, блокується акаунт шахрая та сайт, на який вело банерне посилання. Тому, якщо ви давно не читали правила AdWords, рекомендуємо вивчити їх, щоб уникнути небажаних або помилкових санкцій з боку Google.

Популярное

Чому просування сайту не можна зупиняти?
Чому пауза може стати проблемою на всьому шляху розкрутки сайту? Що робити, щоб уникнути неприємностей, пов'язаних...
10.05.2022
Читать
ТОП-5 трендів SEO оптимізації сайтів у 2021 році
Алгоритми ранжирування пошукових систем щороку поліпшуються. В роботі алгоритму пошуку Google в 2021 році відбудуться...
12.05.2021
Читать
Унікальна торгова пропозиція (УТП) в маркетингу
Сучасний ринок наповнений великою кількістю пропозицій конкуруючих фірм. Для споживача це добре, тому що він може вибрати...
30.04.2021
Читать
Stop War in Ukraine!

Звертаємось до власників бізнесу, керівників, директорів, маркетологів та менеджерів.

В цей час дуже важливо підтримати економіку нашої країни, а зробити це можливо, якщо бізнеси будуть працювати. Ми не зупиняли роботу, та вже гарно розуміємо, що в цей час потрібні нові ідеї та рішення.

Разом до перемоги?

Ми отримали вашу заявку
Давайте обговорювати
Поля з * є обов'язковими для заповнення
Відправляючи заявку ви погоджуєтеся з політикою обробки персональних даних.
або
Ви також можете написати нам у месенджери:
Замовити проект
Поля з * є обов'язковими для заповнення
або
Ви також можете написати нам у месенджери:
Перезвоните мне
Поля з * є обов'язковими для заповнення
або
Ви також можете написати нам у месенджери: