Google відзначив повноліття

Дата публікації
20.10.2016
Переглядів
563

27 вересня найбільший пошуковик відзначає свій День народження. До кінця невідомо, чому Ларрі Пейдж і Сергій Брін вибрали саме цю дату, однак існує теорія про те, що 27 вересня Google обійшов за кількістю користувачів свого головного конкурента в США — Yahoo. Також пошуковий гігант іноді відзначає іменини 7 числа.

Історична довідка та сучасні досягнення

Нагадаємо, що пошуковик спочатку був простим університетським проектом Пейджа й Бріна та називався BackRub. Але сайту досить швидко перестало вистачати потужностей машин навчального закладу й пропускної здатності інтернет-каналу. Ці «неприємності» підштовхнули розробників до розміщення пошукача на сторонніх серверах.

Вони не зневірилися і 15 вересня 1997 зареєстрували домен Google.com, а компанію офіційно зареєстровано 2 вересня 1998. За минулі 18 років зі звичайного пошуковика Google став суперкорпорацією з мільярдною капіталізацією, увійшов до складу холдингу Alphabet, заснованого все тими ж Пейджем і Бріном.

Просування сайтів в Google перетворилося на цілу науку, в дуже складний процес, успішний результат якого можуть гарантувати тільки професіонали. Але сьогодні в Маунтін-В'ю працюють не тільки над удосконаленням пошукових алгоритмів і поліпшенням ранжирування.

Компанія створила найпопулярнішу мобільну ОС, кращий картографічний сервіс, захищену пошту, безліч інструментів для бізнесу, безкоштовних і зручних сервісів для простих користувачів, розвиває технології штучного інтелекту й машинного навчання, а також може стати першим виробником повністю безпілотних автомобілів. І це далеко не межа. Ми впевнені, що в майбутньому Google буде тільки радувати світ інноваціями.

 

Популярное

ТОП-5 трендів SEO оптимізації сайтів у 2021 році
Алгоритми ранжирування пошукових систем щороку поліпшуються. В роботі алгоритму пошуку Google в 2021 році відбудуться...
12.05.2021
Читать
Унікальна торгова пропозиція (УТП) в маркетингу
Сучасний ринок наповнений великою кількістю пропозицій конкуруючих фірм. Для споживача це добре, тому що він може вибрати...
30.04.2021
Читать
Ми отримали вашу заявку
Давайте обговорювати
Поля з * є обов'язковими для заповнення
Відправляючи заявку ви погоджуєтеся з політикою обробки персональних даних.
або
Ви також можете написати нам у месенджери:
Замовити проект
Поля з * є обов'язковими для заповнення
або
Ви також можете написати нам у месенджери:
Перезвоните мне
Поля з * є обов'язковими для заповнення
або
Ви також можете написати нам у месенджери: