ABOUT PROJECT
Константин
Керівник проекту
Про проект

За допомогою своєчасного фідбек від клієнта, за 6 місяців, нам вдалося вичавити максимум продажів на тлі інших конкурентів. Вийшло покрити весь період сезонності, і продати всі заплановані продукти. У наступному році, плануємо розширення на нові регіони.

Компанія забезпечує аграрний бізнес посівним матеріалом, засобами захисту і добривами. У такому напрямку дуже важливо розуміти і враховувати такий фактор як сезонність. Перед нами стояло завдання, за короткий проміжок часу, привести на сайт покупців.

Для швидкого і ефективного старту реклами, дуже важливий зворотний зв'язок від замовника на питання про доступи і доробках сайту, "фідах" з товарами, інформації по продукції та пошуковим запитам .. Тільки при злагодженій роботі агентства і замовника, все запуститися якісно і в терміни.

Після аналізу ринку, ми з командою вирішили, запустити кілька пошукових кампаній, кілька товарних (Google Shopping), і банерну рекламу. Таким чином ми повністю покриємо попит в пошуковій системі.

RESULTS

Результати

452 конверсії

Основний показник на який ми спираємося при оцінці ефективності - це конверсія. Цільове дію людини, що призводить до успішної операції. У нашому випадку, було важливо отримати багато якісних конверсій, дзвінки, замовлення, кнопка "передзвоніть мені" і тд. На початковому етапі, важливо брати зворотний зв'язок у замовника про якість конверсій. Якщо цього не робити, найімовірніше бюджет буде "злитий". Клієнт витратить гроші, і не отримає очікуваного результату.

174 грн.
Вартість звернення

Часто буває так, що заявки є, і вони якісні. При цьому вартість однієї заявки не окуповує прибуток з продажу товару / послуги. Ми з командою дуже уважно вивчаємо запити, конкурентів, поведінку користувачів. Це дає можливість керувати аккаунтом і знижувати вартість конверсії.

78 замовлень
с чеком 5 000 - 50 000 грн.

Результат - головна оцінка якості нашої роботи. "Швидко" отримати результат це часто неправильна стратегія. Ми дуже уважні до всіх змін при ведення рекламного аккаунта. І як правило, це дає свої результати.

GET IN TOUCH
Бажаєте ефективну рекламу?

Залишайте заявку і отримали персональний план розвитку сайту за допомогою контекстної реклами.

Поля з * є обов'язковими для заповнення
Stop War in Ukraine!

Звертаємось до власників бізнесу, керівників, директорів, маркетологів та менеджерів.

В цей час дуже важливо підтримати економіку нашої країни, а зробити це можливо, якщо бізнеси будуть працювати. Ми не зупиняли роботу, та вже гарно розуміємо, що в цей час потрібні нові ідеї та рішення.

Разом до перемоги?

Ми отримали вашу заявку
Давайте обговорювати
Поля з * є обов'язковими для заповнення
Відправляючи заявку ви погоджуєтеся з політикою обробки персональних даних.
або
Ви також можете написати нам у месенджери:
Замовити проект
Поля з * є обов'язковими для заповнення
або
Ви також можете написати нам у месенджери:
Перезвоните мне
Поля з * є обов'язковими для заповнення
або
Ви також можете написати нам у месенджери: