Landing Page для компанії FootballStar Landing Page для компанії FootballStar
Проект

Landing Page для компанії FootballStar

Види робіт
Дизайн, розробка, маркетинг
ABOUT PROJECT
Завдання проекту

Розробити посадкову сторінку для компанії FootballStar, яка займається реалізацією штучного газону для облаштування футбольних полів. Основним завданням проекту була подача повного спектру інформації про продукцію, особливості замовлення, а також презентації послуг з монтажу газону для потенційних клієнтів.

Implementation
Перший екран Landing Page

При першому відвідуванні landing page потенційні клієнти мають можливість відразу замовити продукцію відправивши відповідну заявку, або повністю ознайомитися з продукцією та її особливостями далі по сторінці

Огляд продукції

Для ознайомлення з різновидами штучного газону реалізований блок, в якому наочно показані можливі варіанти продукції з їх характеристиками і з інформацією про монтаж. Тут же передбачено блок для замовлення безкоштовних зразків для потенційних клієнтів, що збільшує залученість відвідувачів і стимулює до подальшої співпраці з FootballStar.

Огляд складу покриття

Блок з оглядом складу покриття реалізований в інтерактивному режимі, де кожна складова при взаємодії з курсором користувача на ПК або тач-інтерфейсом на мобільних пристроях супроводжується показом короткого опису того чи іншого елемента газону, який застосований у виробництві.

OVERVIEW
Короткий огляд проекту

Виконаний проект повністю вирішує поставлену клієнтом завдання і коректно працює на будь-якому типі пристроїв. Перегляньте рівень адаптивності сайту або перейдіть до перегляду повноцінної версії по посиланню нижче.

Хочу схожий проект Дивитися проект
Desktop
Tablet
Phone
Get in touch
Є ідея для проекту?
Напишіть нам
Если у вас есть идея для собственного проекта и вы хотите реализовать ее с нами, оставьте заявку и мы свяжемся с вами для обсуждения деталей.
Поля з * є обов'язковими для заповнення
Ми отримали вашу заявку
Давайте обговорювати
Поля з * є обов'язковими для заповнення
Відправляючи заявку ви погоджуєтеся з політикою обробки персональних даних.
або
Ви також можете написати нам у месенджери:
Замовити проект
Поля з * є обов'язковими для заповнення
або
Ви також можете написати нам у месенджери:
Перезвоните мне
Поля з * є обов'язковими для заповнення
або
Ви також можете написати нам у месенджери: